Dijital Girişimcilik Blogu

Dijital Girişimcilik Blogu Yayında !

Dijital Girişimcilik Blogu Yayın Hayatına Başlıyor

0 20

tunahansinmaz.com.tr Dijital Dünyanın Yeni Nesil Blogu olarak yayın hayatına başladığımızı sizlere iletmekten gurur duymaktayım.

  • Sizler ile neler paylaşacağız?
  • Hangi konuları ele alacağız?
  • Neler Yapacağız?
  • Nedir Bu Kategoriler?

Kısaca bahsetmek isterim tabi öncesinde vizyon ve misyonlarımızdan bahsedelim.

Vizyonum

Dijital Girişimcilik,Dijital Pazarlama alanlarında dijital ortamda en gerçekçi yapıyla kanıtlanabilir içerikler paylaşarak siz değerli okurlarımın bir nebzede olsa projelerine ve düşüncelerine katkıda bulunmaktır.

Misyonum

Dijital ortamlardaki zararlı içeriklerden sizleri arındırıp tamamı ile yararlı içeriklere yönlendirme konusunda destekçiniz olmak ve yol göstericiniz olmaktır

Sizlerle Neler Paylaşacağım?

Bugüne kadar edinmiş olduğum deneyimlerden yola çıkarak hem sizlere gerekli bilgilerin aktarımını sağlamak hem de yatırımlarınızda ve projeleriniz’deki terimlerin açıklamasını sizlere sunacağım.

Hangi Konuları Ele Alacağız?

Dijital ortamın gerektirdiği ve getirdiği tüm konuları A dan Z’ye yazılarımda zamanla sıralıyor olacağım

Sayfamın en önem verdiğim iki kategorisi olarak;

Dijital Girişimcilik adına gereken tüm dijital ihtiyaçlar,belgeler ve takip edilmesi gereken yasal

süreçler gibi konuları sıklıkla ele alıyor olacağız.

Dijital Pazarlama alanı için ise genellikle yayıncılardan ve yayınlardan bahsediyor olacağız ve yayıncı nasıl olunur,yayın içeriği nasıl olmalıdır gibi konuları işliyor olacağız.

Neler Yapacağız?

Sayfamın incelemeler bölümünde girişimciliği ilgilendiren zararlı ve faydalı platformların paylaşımlarını yaparak sizleri zararlı yazılımlardan ve zararlı içeriklerden sizlerin de katkılarıyla uzakta tutmayı hedefliyorum.

Nedir Bu Kategoriler?

Pasif Gelir kategorisi tamamı ile İnternet üzerinden para kazanmaya dayalı olan sistemlerin Affiliate Marketing ve Satış Ortaklığı vb. hizmetler için oluşturulmuş olan kategoridir. İçerikler tamamı ile tanıtım ve bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir yönlendirme yada yatırım tavsiyesi söz konusu olmayacaktır.

Dijital Haberler kategorisi dijital ortamda karşımıza çıkan yenilikler,alınan yeni kararlar, ve bizi etkileyen durumları paylaşacağım kategoridir.

Neler Oluyor? kategorisi sadece sayfama özgü olarak sitemdeki gelişmelerden ve değişikliklerden haberdar olmanız amacıyla açılmıştır.

Sayfamın alt kısmında (logo ve imzamın altında) bulunan bilgilendirme yazılarını dikkatle okumaya özen göstermeyi unutmayınız.

iletisim@tunahansinmaz.com.tr

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası